Lista aktualności Lista aktualności

Wizyta Dyrektora Generalnego w Nadleśnictwie Mieszkowice

W dniu 2 grudnia 2019 roku z wizytą do Nadleśnictwa Mieszkowice przybył Pan Andrzej Konieczny, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

W spotkaniu uczestniczyli: Andrzej Szelążek - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji w Szczecinie, Ewelina Rybarska - Nadleśniczy Nadleśnictwa Myślibórz oraz Jan Grzyś - Nadleśniczy Nadleśnictwa Mieszkowice wraz z pracownikami.

Dyrektor Andrzej Konieczny w swym wystąpieniu przybliżył bieżące tematy, z którymi zmagają się Lasy Państwowe. Zwrócił uwagę na liczne zagrożenia w sferze wizerunkowej, związane z działalnością organizacji nieprzychylnych leśnikom. Z zainteresowaniem wysłuchał wypowiedzi na temat realiów pracy, dylematów i zagrożeń z jakimi borykają się leśnicy naszego regionu. Do poruszanych na spotkaniu tematów odniósł się ze zrozumieniem i chęcią pomocy w rozwiązywaniu problemów, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez pracowników nadleśnictwa.

Ostatnim punktem wizyty dyrektorów w Nadleśnictwie Mieszkowice był przejazd „Szlakiem Pamięci Narodowej”, upamiętniającego ważne dla Polski wydarzenia historyczne.