Asset Publisher Asset Publisher

Drugie miejsce leśnych strzelców

Nadleśnictwo Mieszkowice zajęło II miejsce w konkursie Regionalnego Turnieju Strzeleckiego o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie

Pracownicy Nadleśnictwa Mieszkowice w osobach Grzegorza Kaczmarka, Michała Szlachetki i Michała Kotowicza wzięli udział w konkursie doskonalenia umiejętności strzeleckich "O Puchach Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie". Konkurs odbył się 22 czerwca br. w Lubiszynie, a gospodarzem imprezy było Nadleśnictwo Bogdaniec. Startowało 26 drużyn z poszczególnych nadleśnictw RDLP w Szczecinie. W imieniu Dyrektora RDLP w Szczecinie, Andrzeja Szelążka, dyplomy wręczał Michał Czuliński.

W konkursie strzeleckim rozgrywającym się w pełnym wieloboju, czyli w sześciu konkurencjach (czterech śrutowych i dwóch kulowych) nasi leśniczowie zajęli drużynowo wysokie, drugie miejsce z wynikiem 1245 punktów. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Michał Szlachetka, pracownik działu technicznego zdobył z 435 punktami czwarte miejsce, a Michał Kotowicz, podleśniczy Leśnictwa Warnice zajął miejsce piąte z 420 punktami.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Nadleśnictwu Bogdaniec za zorganizowanie zawodów w duchu fair play.